QUBIKA DESIGN powstała z pasji do  elegancji designu. To szerokie pojęcie wyrażamy     we wszystkich prezentowanych produktach: od kamienia do mebli nowoczesnych.  Każdy widniejący na naszej stronie mebel reprezentuje sztukę i wyrafinowany styl. Łączymy nowoczesność z tradycją i klasykę z designem. Nasze projekty to ponadczasowe piękno, współczesne trendy i niezaprzeczalny komfort.

Rozpowszechniamy meble oraz elementy aranżacji wnętrz, które niegdyś dostępne były tylko dla nielicznych. W naszej ofercie znajdziecie Panstwo produkty powstałe w oparciu o inspiracje najlepszymi i unikalnymi kolekcjami światowej sławy projektantów. Prezentowane przez nas produkty różni,ą się od pierwowzorów kształtem i wymiarem, ale pomimo tego nie tracą na jakości oraz użyteczności. Ponadto specjalizujemy się także w oryginalnych, autorskich projektach, będących  unikatami w naszym kraju.  Dla nas najważniejsza jest jakość i dbałość o szczegół. Większość prezentowanych u nas rzeczy to meble od początku wykonywane ręcznie, przez doświadczonych i wykwalifikowanych rzemieślników, którzy wiedzą jak połączyć ergonomię z funkcjonalnością. Meble  klasyczne zawierają wiele rzeźbionych elementów, intarsje oraz złocenia, charakterystyczne dla mebli z epoki. Ponadto zobaczyć u nas  Państwo mogą szeroką ofertę zestawów hotelowych i mebli biurowych w atrakcyjnych cenach. Naszym ogromnym atutem jest także duży wybór sof w różnych wymiarach, dostępnych w wielu konfiguracjach obić i kolorów.  

Materiały, których używamy do produkcji są starannie dobrane i wyselekcjonowane. Włoska skóra, naturalne drewno, kamień, stal nierdzewna, czy hartowane szkło to tylko nieliczne z propozycji wykończenia mebli. Razem z nami stworzysz niepowtarzalne wnętrza, w których zawsze będziesz się czuć  wyjątkowo i komfortowo.

Odwiedzającymi naszą stronę  są zarówno osoby prywatne jak i firmy, sklepy, studia fotograficzne, czy agencje reklamowe. Wszystkich łączy jednak pasja i wyczucie stylu, stworzenie jak najbardziej komfortowej przestrzeni wokół siebie. Zapraszamy do współpracy architektów, biura projektowe i dekoratorów wnętrz, którym proponujemy atrakcyjną formę współpracy.

ZAPRASZAMY Państwa do zapoznania się z pomysłami, projektami i aspiracjami, które znajdziecie Państwo na naszej stronie, a także do wizyty w naszym showroomie mieszczącym się w Pałacu w Czempiniu lub w siedzibie firmy w Poznaniu (dane adresowe w menu - kontakt)