Produkty prezentowane na stronie www.qubika-meble.pl są reprodukcjami. Czerpią jedynie inspirację z innych wzorów, różnią się jednak wymiarami, materiałem, z którego są wykonane oraz kształtem. Zgodnie z art. 2 ust. 4 Ustawy z dnia 04.02.1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000r, nr 80, poz.904) - za opracowanie nie uważa się utworu, który powstał w wyniku inspiracji cudzym utworem. Pragniemy poinformować, iż nie bierzemy odpowiedzialności za odsprzedawanie, oferowanie czy pokazywanie produktów z naszej oferty jako oryginalnych dzieł.

Regulamin określa zasady korzystania z katalogu artykułów oferowanych na stronie www.qubika-meble.pl należącej do firmy Qubika Design, będącej jednoosobową działalnością gospodarczą, znajdującą się w Poznaniu 61-655, ul. Gromadzka 14, posiadającej nr NIP: 972 n117 3646.

1. Katalog zamieszczony pod adresem www.qubika-meble.pl nie jest typowym sklepem internetowym. Zamieszczone w bazie produkty prezentowane są w celu zaznajomienia użytkownika serwisu z trendami urządzania wnętrz., jak również prezentuje co do wyglądu i cen najmodniejsze i najbardziej popularne meble, i inne elementy służące do dekoracji mieszkań i domów.

2. Ceny prezentowane w katalogu są cenami brutto wyrażonymi w polskich złotych. Cena podawana jest informacyjnie i nie jest wiążąca w momencie składania wstępnego zapytania w postaci zamówienia dokonanego za pomocą serwisu internetowego.